Mac App Store

Obchod aplikácií App Store môžete poznať predovšetkým z mobilných platforiem. Na zariadení iPhone alebo iPad je to jediná možná cesta, ako inštalovať aplikácie. Na Macu nie je jediná, ale ponúka rovnaké výhody, teda jednoduchosť, rýchlosť a bezpečnosť.

Mac App Store

Inštalácia aplikácií

V prípade App Store sa o nič nestaráte. Stačí nájsť aplikáciu, kliknúť na cenovku (buď je aplikácia zadarmo alebo platená) a behom pár chvíľ je pripravená na použitie. O celý proces stiahnutia a inštalácie sa OS X postará sám. Ak máte chytrý mobilný telefón alebo tablet, určite to poznáte.

Rýchle odinštalovanie aplikácií

Odinštalovanie aplikácií nainštalovaných z obchodu App Store možno vykonať priamo v Launchpade a to pridržaním ľavého tlačidla myši na ikone aplikácie. U všetkých aplikácií z obchodu App Store sa objaví krížik, ktorý ju zmaže. Opäť je to analogický postup na odinštalovanie aplikácií na mobilných zariadeniach.

Aktualizácie a nové verzie systému

Prostredníctvom aplikácie App Store prebiehajú tiež systémové aktualizácie softvéru, vrátane inštalácie úplne nových verzií systému, ktoré sú k dispozícii zadarmo.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.