Môže sa hodiť

Mac je ihneď po rozbalení vybavený celým radom aplikácií, ktoré vám uľahčia život a budú vás baviť. Nižšie nájdete menší zoznam aplikácií, ktoré by vo vašom Macu rozhodne nemali chýbať.

Bezplatné aplikácie

Bezplatné aplikace
The Unarchiver The Unarchiver
Jednoduchá aplikácia, bez ktorej sa nezaobídete. OS X dokáže rozbaliť bežne používané archívy ZIP, na RAR a všetko ostatné je tu The Unarchiver.
Stáhnout
VLC VLC
Univerzálny prehrávač multimédií. Bude sa hodiť najmä na filmy ľubovoľného formátu vrátane podpory titulkov.
Stiahnuť
Cloud Cloud
Poznáte to, potrebujete rýchlo poslať súbor napríklad na sociálnych sieťach, e-mailom, na Skype… Cloud funguje ticho v riadku ponúk a stačí naň pretiahnuť ľubovoľný súbor a on vygeneruje odkaz do schránky. Jednoduchý a užitočný pomocník.
Stiahnuť
Evernote Evernote
Obľúbený a univerzálny nástroj na správu vašich poznámok a digitálneho archívu. S Evernote už sa vám nič nestratí.
Stiahnuť
Dropbox Dropbox
Ak potrebujete mať súbory všade alebo ich zdieľať s ostatnými, Dropbox by na vašom Macu nemal chýbať.
Stiahnuť
Skitch Skitch
Ak potrebujete niečo nakresliť, vyznačiť alebo dopísať do obrázka alebo PDF dokumentu, Skitch vám pomôže. Navyše ponúka synchronizáciu s Evernote.
Stiahnuť
Transmission Transmission
Transmission je jednoduchá aplikácia pre sťahovanie pomocou siete torrentov.
Stiahnuť
Adium Adium
Legendárny „kecálek“ s typickou kačicou v ikonke s podporou protokolov ako je Google Talk, Jabber, ICQ a ďalšie.
Stiahnuť

Platené aplikácie

Placené aplikace
1Password 1Password
Apple ponúka synchronizáciu hesiel a platobných kariet pomocou systémovej kľúčenky. Ak však potrebujete ukladať a synchronizovať aj ďalšie súkromné údaje ako licenčné čísla, číslo občianskeho preukazu apod. na všetky zariadenia, vrátane Windows alebo Android, potom je 1Password skvelá voľba.
49,99 €
Day One Day One
Denníček už nie je len pre násťročné slečny. Každý si chceme uchovávať spomienky. Day One je jednoduché riešenie. A nemusíte sa rozpisovať, stačí napríklad ku každému dňu uložiť napríklad len fotografie dôležitých momentov.
9,99 €
OmmWriter OmmWriter
Pre všetkých, ktorí píšu texty a potrebujú sa plne sústrediť na obsah. OmmWriter vám dovolí sústrediť sa len na text, eliminuje rušivé prvky a nezdržiava formátovaním a celým radom ponúk. Pre ešte lepší zážitok pri písaní sa budú hodiť slúchadlá.
5,99 €
Reeder Reeder
Umožňuje odoberať novinky z vašich obľúbených serverov pomocou kanálu RSS a synchronizovať ich pomocou dostupných služieb na všetky zariadenia.
9,99 €
Parallels Desktop Parallels Desktop
Ideálne riešenie pre virtualizáciu ďalších operačných systémov, ako napríklad Windows, priamo v prostredí OS X.
79,99 €

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.