Mac a iOS

Ak súčasne vlastníte zariadenie so systémom iOS, teda iPhone alebo iPad, môžete s OS X Yosemite a iOS 8 vybavovať hovory, správy alebo pokračovať v práci na akomkoľvek z nich.

Mac a iOS
Možnosti spolupráce OS X a iOS
Telefón Telefón
Poznáte to, niekto vám volá, ale iPhone je stále v kabelke, alebo na nabíjačke, alebo proste niekde inde. Ponovom je na príjme aj váš Mac a tak môžete klasický hovor rovno prijať. A prípadne z Macu aj zavolať pomocou aplikácie FaceTime.
SMS SMS
To isté platí pre klasické SMS správy. Tie sa ponovom môžu pre posielať na všetky vaše zariadenie a reagovať tak môžete v spoločnej aplikácii Správy pokojne z Macu alebo iPadu.
Handoff Handoff
Funkcia Handoff umožňuje pokračovať v práci tam, kde ste skončili na inom zariadení. Ako náhle sú zariadenia v blízkosti, môžete na Macu pokračovať napríklad v rozpísanom e-maily alebo si dočítať rozčítaný článok otvorený na iPhonu. V doku úplne vľavo sa vám automaticky zobrazí ikonka posledné používané aplikácie a otvorí sa presne tam, kde ste skončili.
Instant Hotspot Instant Hotspot
To, že váš iPhone alebo iPad vie vytvoriť hotspot pre pripojenie k internetu pravdepodobne viete. Teraz to ide bez zložitého nastavovania. Ako náhle sú zariadenia vo svojej blízkosti, hotspot sa vám automaticky ponúkne.
AirDrop AirDrop
Posielanie súborov pomocou funkcie airdrop možno už pár rokov nájsť na počítačoch Mac. Ponovom možno súbory vymieňať aj so zariadením so systémom iOS.
Handoff

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.