Komunikácia

Apple ponúka vlastné nástroje pre rýchlu komunikáciu - iMessage a FaceTime. A samozrejme nie je problém naďalej používať napríklad Skype.

iMessage

iMessage sú správy vo forme klasických SMS správ ale posielané prostredníctvom internetu. Môžu sa nastaviť na všetkých zariadeniach, teda ako na Macu, tak na iPhone alebo iPade, a fungujú iba medzi užívateľmi jablkových produktov. Na Macu je aplikácia Správy, ktorá nemusí byť spustená, aby iMessage dostala.

iMessage

FaceTime

FaceTime umožňuje audio a video hovory prostredníctvom internetu. Obdobne ako u iMessage, opäť je táto funkcia vyhradená iba pre užívateľov zariadení Apple. Aplikácia FaceTime nemusí byť neustále spustená.

FaceTime

Obe služby sú viazané na Apple ID používateľa. V prípade, že jedným z vlastnených zariadení je iPhone, je možné pre tieto služby používať aj telefónne číslo. Správy a FaceTime automaticky rozpoznajú, či je číslo do služby registrované.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.