O projekte

Server Prvý Mac vznikol pre všetkých nových používateľov počítača Mac. Nekladie si za cieľ predstaviť všetky možnosti operačného systému OS X, ale stručne a zrozumiteľnou formou previesť užívateľov prvými krokmi a oboznámiť ich so základnými princípmi a filozofiou počítačov Mac.

So sekciou začíname je tiež spojený slovníček, kde sú stručne vysvetlené pojmy, na ktoré užívateľ môže v súvislosti s prvým Macom naraziť. Naopak sekcie tipy a návody prináša v pravidelných intervaloch zaujímavé články. Používatelia sa môžu prihlásiť k odberu newsletteru a byť tak pravidelne informovaní o všetkých novinkách.

Kontaktujte ma

Martin Světlík Nezávislý Apple konzultant

Napíšte mi

Kontaktní formulář

Fakturačné údaje

Martin Světlík, IČ: 74718207 (neplátce DPH), Smrková 972/30, 312 00 Plzeň Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku vedeného na Magistrátu města Plzně pod č. j. Živn 1332/09 Bankovní spojení: 3960713001/5500 (Raiffeisenbank a.s.)

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.