Môže sa hodiť

Mac je ihneď po rozbalení vybavený celým radom aplikácií, ktoré vám uľahčia život a budú vás baviť. Nižšie nájdete menší zoznam aplikácií, ktoré by vo vašom Macu rozhodne nemali chýbať.

Bezplatné aplikácie

Bezplatné aplikace
The Unarchiver The Unarchiver
Jednoduchá aplikácia, bez ktorej sa nezaobídete. macOS dokáže rozbaliť bežne používané archívy ZIP, na RAR a všetko ostatné je tu The Unarchiver.
Stáhnout
IINA IINA
Univerzálny prehrávač multimédii. Bude sa hodiť najmä na filmy ľubovoľného formátu vrátane podpory titulkov. Navyše ponúka omnoho modernejšie prostredie než dobre známe VLC.
Stiahnuť
WhatsApp WhatsApp
Používateľom populárnej aplikácie WhatsApp na smartfónoch určite urobí radosť dostupnosť aj pre počítače Mac, vďaka ktorej už nemusíte pre komunikáciu hľadať telefón, pokiaľ zrovna sedíte pri počítači.
Stiahnuť
Messenger Messenger
Facebook si pripravil aplikáciu Messenger pre Mac, takže už nie je nutné komunikáciu vybavovať iba cez internetový prehliadač.
Stiahnuť

Platené aplikácie

Placené aplikace
1Password 1Password
Apple ponúka synchronizáciu hesiel a platobných kariet pomocou systémovej kľúčenky. Ak však potrebujete ukladať a synchronizovať aj ďalšie súkromné údaje ako licenčné čísla, číslo občianskeho preukazu apod. na všetky zariadenia, vrátane Windows alebo Android, potom je 1Password skvelá voľba. Platba formou predplatného.
Stiahnuť
Pixelmator Pro Pixelmator Pro
Nová pokročilá verzia obľúbeného grafického editoru na úpravu fotografií alebo kreslenie pre Mac. Podpora iCloud a moderných technológií.
23,99 €
TripMode TripMode
Používate často váš iPhone alebo iPad ako osobný hotspot pre pripojenie internetu? Potom možno riešite objem prenesených dát. Táto jednoduchá aplikácia umožňuje blokovať aplikácie pre prístup k internetu.
14 €
Things Things
Obľúbený správca úloh pre Mac v duchu metódy GTD v zcela novej verzii s prepracovaným dizajnom a celou škálou nových funkcií. Ideálna voľba, pokiaľ hľadáte jednoduchú aplikáciu a natívne Pripomienky už nie sú dostatočné. Aplikácia je dostupná takisto pre iPhone a iPad.
59,99 €

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.