Boot Camp

Sprievodca pre Boot Camp vás prevedie základným nastavením,
rozdelí disk na dva oddiely a o všetko sa postará. Pokiaľ máte Mac s procesormi Intel.

Boot Camp je dostupný len s procesormi Intel

Pokiaľ ste si zaobstarali nový Mac s čipom Apple (M1 nebo M2 / Pro / Max / Ultra a novšie), nebude na nich spúšťanie Windows v prostredí Boot Camp dostupné. Inštalácia Windows je možná iba na starších modeloch počítačov Mac s procesormi Intel.

Pozor

Sprievodca pre Boot Camp

Ak ste sa rozhodli pre Boot Camp, začnite spustením aplikácie Sprievodca pre Boot Camp (nájdete ju napríklad pomocou Spotlight alebo v Launchpade). Budete potrebovať:

  • - Inštalačný disk Windows – Boot Camp podporuje Windows 7 a novšie a potrebujete inštalačný disk vo formáte obrazu disku ISO.
  • USB flash disk – inštalačné súbory sa nahrajú na USB flash disk. Pripravte si ho teda a počítajte s tým, že obsah bude zmazaný.

Sprievodca Boot Camp na vybraný cieľový USB flash disk pripraví inštalačné súbory. Neskôr je potrebné zvoliť veľkosť oddielov pre obidva systémy. Mac sa reštartuje a spustí sa inštalácia Windows. Všetky ovládače a podporný softvér nainštaluje Sprievodca Boot Camp automaticky.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.