Komunikácia

Apple ponúka vlastné nástroje pre rýchlu komunikáciu - iMessage a FaceTime. A samozrejme nie je problém na Macu používať aj WhatsApp, Messenger alebo ďalšie nástroje.

iMessage

iMessage sú moderné a bezpečné správy integrované priamo do prostredia klasických SMS správ. Dajú sa nastaviť na všetkých zariadeniach, teda ako na Macu, tak aj na iPhone alebo iPade a fungujú len medzi používateľmi jabĺčkových produktov. Na váš Mac si navyše môžete nechať preposielať aj klasické SMS správy.

iMessage

FaceTime

FaceTime umožňuje audio a video hovory prostredníctvom internetu. Obdobne ako u iMessage, opäť je táto funkcia vyhradená iba pre užívateľov zariadení Apple. Aplikácia FaceTime nemusí byť neustále spustená.

FaceTime

Obe služby sú viazané na Apple ID používateľa. V prípade, že jedným z vlastnených zariadení je iPhone, je možné pre tieto služby používať aj telefónne číslo. Správy a FaceTime automaticky rozpoznajú, či je číslo do služby registrované.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.