Fotky

Alebo vaše fotografie na všetkých zariadeniach. Vyfotíte fotku na iPhonu a behom chvíle ju nájdete vo vašej knižnici iPhoto na Macu.

iCloud Fotky

Fotky na iCloude

Vďaka fotkám na iCloude sa celá vaša zbierka fotografií presunie na iCloud a bude tak dostupná na všetkých zariadeniach, ktoré vlastníte. A nie len to. Rovnako tak budú na všetkých zariadeniach premietnute aj zmeny. Akékoľvek úpravy urobíte, behom chvíle budú dostupné aj na ostatných zariadeniach.

Fotky na iCloude

Pokiaľ zápasíte s nedostatkom miesta na vašom Macu alebo iPhone, nie je nič jednoduchšie než zapnúť možnosť Optimalizovať úložisko. Fotografie zostanú v originálnom rozlíšení uložené v službe iCloud a sú zo zariadenia kedykoľvek dostupné, ale neukladajú sa všetky lokálne. Tým ušetríte veľa miesta a taktiež starostí, kam fotky presunúť a zálohovať a súčasne ich budete mať vždy dostupné odkiaľkoľvek, kde je pripojenie na internet.

Akonáhle sa rozhodnete používať Knižnicu fotografií na iCloude, počítajte s tým, že bezplatná kapacita 5 GB nebude dostatočná. Nezostáva nič iné než si za dodatočný priestor priplatiť. 50 GB získate len za 0,99 € mesačne a k dispozícii sú aj vyššie tarify – 200 GB za 2,99 € a pre náročných používateľov potom 2 TB za 9,99 €, vždy s mesačnou platbou.

Zdieľaná knižnica fotiek

V rámci zdieľanej knižnice môžete pridať až 5 ľudí nezávisle na už existujúcom rodinnom zdieľaní, ktorý budú mať prístup k spoločnej knižnici fotografií. Sami potom môžete rozhodnúť, ktoré fotky budú zdieľané a ktoré zostanú iba vaše súkromné. A to dokonca aj hneď vo chvíli, kedy fotografie zhotovujete na iPhone.

Zdieľanie fotiek na iCloude

Zdieľané fotografie sú tak dostupné priamo v aplikácii Fotky alebo na zariadeniach so systémom iOS. Ideálne pre zdieľanie spoločných fotiek s ostatnými.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.