Rýchla a jednoduchá úprava videí v aplikácii iMovie: spúšťam Jak na iMovie

Novinky

Vždy ste chceli strihať videá, ale nenašli ste odvahu to urobiť? Minulý týždeň som spustil svoj ďalší projekt, ktorého cieľom je sprievodca strihaním videí v iMovie. Ako na iMovie ponúkne aj úplne bezplatný online kurz.

Rýchla a jednoduchá úprava videí v aplikácii iMovie: spúšťam Jak na iMovie

Program iMovie je súčasťou každého nového Macu alebo si ho môžete kedykoľvek bezplatne stiahnuť z App Store. Je pravda, že úprava a spracovanie videa je časovo náročná činnosť, ale ak poznáte jej zákutia, celý proces môže byť oveľa jednoduchší.

Na webovej stránke Jak na iMovie nájdete kompletného sprievodcu od importu médií, cez ich úpravu a spracovanie až po konečné úpravy a export projektov. Okrem toho tu nájdete aj priebežne aktualizované články a online kurz.

Jak na iMovie

Online kurz Jak na iMovie je k dispozícii na platforme YouTube a je dostupný pre každého zadarmo. Momentálne ponúka 18 lekcií s celkovou dĺžkou takmer jednej hodiny, pričom ďalšie lekcie ešte pribudnú.

Určite budem vďačný za akúkoľvek spätnú väzbu a návrhy na zlepšenie, stačí mi napísať na martinsvetlik@mac.com.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.