YouTube bez reklám ako obraz v obraze alebo len zvuk na pozadí pomocou rozšírenia Vinegar

Tipy

Nedávno som tu odporúčal rozšírenie Hush Nag Blocker, ktoré dokáže automaticky skryť lišty s povolením súborov cookie v prehliadači Safari. Dnes sa pozrieme na ďalší zaujímavý doplnok, ktorý nahrádza prehrávač YouTube predvoleným prehrávačom spoločnosti Apple s mnohými šikovnými funkciami, ako je napríklad obraz v obraze.

YouTube bez reklám ako obraz v obraze alebo len zvuk na pozadí pomocou rozšírenia Vinegar

Vinegar stojí príjemných 2,49 € a za túto cenu ho môžete používať v Safari na všetkých zariadeniach, nielen na Macu, ale aj na iPhone a iPade.

V zásade nahrádza predvolený prehrávač YouTube natívnou verziou prehrávača, ktorú používa prehliadač Safari. To znamená, že sa zaobídete bez reklám (bez toho, aby ste museli platiť za YouTube Premium) a získate ďalšie zaujímavé funkcie, ako je obraz v obraze, nepretržité prehrávanie videa na pozadí, možnosť spustiť iba zvukovú stopu a skutočnosť, že spoločnosť Google nemôže sledovať vašu aktivitu počas prehrávania videa.

Obraz v obraze

Tieto funkcie oceníte najmä na mobilných zariadeniach, kde môžete prehrávať čokoľvek na pozadí bez potreby predplatného.

Inštalácia rozšírení pre Safari

1. Stiahnite si aplikáciu Vinegar – Tube Cleaner z App Store.

2. Po inštalácii prejdite do prehliadača Safari.

3. V hornej lište ponuky vyberte položku Safari a Nastavenia.

4. Prejdite na kartu Rozšírenia a povoľte Vinegar. A to je všetko.

Rozšíření v Safari

Mobilné zariadenia

Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť aj z obchodu App Store pre mobilné zariadenia iPhone a iPad. Postup je podobný, rozšírenie Safari nájdete v Nastaveniach. V mobilných zariadeniach musíte ešte povoliť prístup k obsahu stránky.

Potrebujete odbornú pomoc?

Ponúkam individuálne konzultácie a školenia zamerané na všetky produkty spoločnosti Apple. Neváhajte vyplniť nezáväznú objednávku a čo najskôr Vás budem kontaktovať.

Nezáväzná objednávka

Newsletter

Iba zaujímavý obsah. Žiadna reklama.